آنر 30 لایت

انتظار می رود آنر در هفته اول ماه ژوئیه از Honor 30 Youth در چین رونمایی کند که احتمالاً با عنوان Honor 30 Lite وارد صحنه جهانی خواهد شد. هنوز هیچ سخن رسمی از آنر ۳۰ لایت وجود ندارد ، اما در اوایل امروز صفحه مشخصات آن به بیرون درز کرده است و اکنون تصویری از آنر ۳۰ لایت را از یک منبع قابل اعتماد دریافت کرده ایم که اولین نگاه ما به گوشی هوشمند را نشان می دهد.

این تصویر به ما نشان می دهد که آنر ۳۰ لایت دارای طرحی است که باعث می شود اشعه های آفتاب از گوشه پایین سمت چپ بیرون بیایند. صفحه پشتی گوشی همچنین دارای یک صفحه مستطیلی در گوشه بالا سمت چپ است که در آن سه دوربین و یک فلاش LED قرار دارد.

 

آنر 30 لایت

 

در سمت راست دوربین ها، که ماژول اصلی دارای سنسور ۴۸ مگاپیکسلی خواهد بود و این گوشی هوشمند دارای ویژگی های دوربین با کمک AI است. طراحی Honor 30 Lite یادآور Huawei Enjoy Z 5G است که تعجب آور نیست زیرا مشخصات Honor 30 Lite که در ابتدای امروز به بیرون درز کرده اند ، همچنین مطابق با مشخصات Enjoy Z 5G است و وزن تنها استثناء آن است. Honor 30 Lite ده گرم سنگین تر از Enjoy Z 5G است و ماه گذشته Huawei Enjoy Z 5G در چین راه اندازی شد و امروز این شرکت Enjoy 20 Pro را اعلام کرد.

 

منبع : www.gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *