گوش های منحنی

اپل تصمیم گرفته است در تولید گوشی های انعطاف پذیر از رقبای خود سبقت گیرد . این کمپانی متوجه برخی پیامدهای این موضوع نیز شده است. بنا بر اعلام رسانه ‌های کره ‌ای، اپل وظیفه ی ساخت پنل ‌های اولد انعطاف ‌پذیر و همچنین تخته مدار مورد نیاز برای تولید نمونه ی اولیه آیفون انعطاف ‌پذیر را به شرکت ال جی سپرده است. لذا شاهد همکاری اپل با ال جی جهت تولید گوشی های انعطاف پذیر اپل خواهیم بود.

گوشی های منعطف

اپل می توانست این کار را به سامسونگ واگذار نماید اما این کار یک اشتباه استراتژیک محسوب می شود زیرا خود سامسونگ در این امر رقیب اپل می باشد. جالب توجه در این امر انجاست که ال جی نیز در تولید گوشی های هوشمند فعالیت دارد. احتمال می رود که این اقدام اپل سبب تداخل وظیفه در کارخانه ال جی شود. این مورد ممکن است سبب شود ال جی دیگر نتواند روی بازار گوشی های همراه بطور دقیق تر تمرکز کند.

گوشی های منعطف

نسل جدید گوشی های سامسونگ با نامی متفاوت:

انتظار داریم گوشی های منعطف سامسونگ از ابتدای سال ۲۰۱۹ یکی پس از دیگری با فاصله‌های زمانی مشخص از یکدیگر معرفی شوند. بر اساس جدیدترین گزارش‌ها، همه گوشی های انعطاف پذیر این شرکت تحت یک سری مشخص یعنی سری F معرفی خواهند شد.

در سال ۲۰۱۳ اعلام شد سامسونگ علاوه بر سری S و Note، که از هر کدام سالیانه یک یا دو محصول عرضه می‌شود، تصمیم دارد یک سری دیگر با عنوان F نیز معرفی کرده و پرچمدارانی را نیز تحت این سری عرضه کند. در آن زمان، هیچ اطلاعات دیگری درباره گوشی های سری F سامسونگ شامل ویژگی منحصربه‌فرد آن‌ها منتشر نشد.

گوشی های منعطف

این گوشی ها نسل های جدید موبایل های لمسی را تشکیل خواهند داد. هوآوی و اپل بزرگترین رقبای هم در این عرصه هستند. هواوی که به تازگی گوشی های هوشمند جدید خود از سری میت را معرفی کرده، برنامه ‌های هیجان انگیزی برای چند سال آینده دارد. این شرکت در حال کار بر روی یک تلفن قابل انعطاف است که احتمالاً در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد. این یک اخطار جدی برای برند های اپل و سامسونگ می باشد.

گوشی های منعطف

هوآوی با وجود آن که بتازگی وارد صنعت گوشی های هوشمند شده است اما با سرعت رشد بالای خود به یک رقیب بزرگ برای غول های الکترونیکی بدل گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *