آیفون 12

گزارش های متناقضی در مورد اینکه آیا آیفون ۱۲ دارای صفحه نمایش ۱۲۰ هرتز است ، شنیده ایم و به نظر می رسد که به کارگیری این نمایشگر منتفی است و دلیلی که دو منبع مختلف ذکر کرده اند یک دلیل ساده که جلب قدرت است.

طبق گفته پروفسور جان، کمپانی اپل با یک وضعیت “یا” روبرو شده است که ۵G را که مصرف انرژی بیشتری از ۴G دارد به کار ببرد یا نمایشگر ۱۲۰ هرتزی که بازهم انرژی بیشتری درمقایسه‌ با نمایشگر ۶۰ هرتزی مصرف می‌کند و در نتیجه افزودن هر دو در آیفون ۱۲ باعث می شود که عمر باتری خیلی کوتاه شود.

 

آیفون 12

 

اما سرانجام تیم توسعه دهندگان آیفون قابلیت اتصال شبکه ۵G را انتخاب کردند زیرا ازنظر بازاریابی مزیت رقابتی مؤثرتری به‌شمار می‌رود پس تبلیغات برای اتصال سریعتر به اینترنت بهتر از مزیت نرخ به‎روزرسازی نمایشگر ۱۲۰ هرتزی برای مصرف کنندگان جواب می‎دهد و محصول راحت تر به فروش خواهد رسید.

از آنجایی که مودم های ۵G و صفحه های اولد احتمالاً در سال‎های آتی بهبود می یابند و درزمینه‌ی مصرف انرژی بهینه‌تر خواهند شد پس در نتیجه این دو مزیت قابلیت اتصال ۵G و نمایشگر ۱۲۰ هرتزی را در آیفون های ۲۰۲۱ شاهد خواهیم بود.

کمپانی اپل هفته‌ی آینده از ۴ گوشی به نام‌های آیفون ۱۲ مینی، آیفون ۱۲، آیفون ۱۲ پرو و آیفون ۱۲ پرو مکس رونمایی خواهد کرد که هر ۴ مدل از اینترنت ۵G پشتیبانی و فقط مدل‌های مختص بازار آمریکا با فناوری امواج میلی‌متری سازگار هستند. از دیگر ویژگی‌های مشترک نمایشگر Super Retina XDR اشاره می‎باشد که از سال گذشته مدل‌های پرو آیفون ۱۱ پرو همراه با این نمایشگر راهی بازار شدند.

همچنین یکی از افشاگران مشهور چینی اعلام کرد که در این مراسم به غیر از این گوشی‌ها، شاهد رونمایی از اسپیکر هوشمند هوم‌پاد مینی با قیمت ۹۹ دلار خواهیم بود که این اسپیکر مانند نسل پنجم اپل واچ از تراشه‌ی S5 بهره خواهد برد و از تاریخ ۲۵ یا ۲۶ مهر به دست کاربران می‌رسد.

 

منبع : www.gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *