ایرپاد پرو با قابلیت حذف نویز محیط به بازار معرفی گردید.

شرکت اپل ساعاتی پیش ایرپاد بی‌سیم حرفه‌ای خود را با قابلیت حذف نویز محیطی، با کیفیت صدای بالا، وزن کمتر و نام ایرپاد پرو معرفی کرد. این شرکت ایرپاد پرو را از ۳۰ اکتبر در فروشگاه‌ها با برچسب قیمتی ۲۴۹ دلار در دسترس خواهد بو که ۶۰ دلار گرانتر از نسخه قبلی این گجت است.

 

طراحی و کاربرد

 ایرپاد پرو با قابلیت حذف نویز محیط به بازار معرفی گردید.

ایرپاد پرو دارای وزن کمتر و ساختار توگوشی می باشد  و به‌صورت پیش‌فرض با سه سَری سیلیکونی کوچک، متوسط و بزرگ در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا بدین ترتیب بدون کوچک‌ترین درزی درون گوش جای گیرد و صدایی فراگیر را به گوش شخص برساند. ایرپاد پرو برای راحتی هرچه بیشتر کاربر، هواکش‌هایی را نیز برای متعادل‌ساختن فشار در بطن خود دارد. به‌گفته‌ی اپل، ایرپاد پرو در برابر تعریق و آب نیز مقاوم است که می توان در هنگام ورزش از آن استفاده کرد.

طبق اطلاعیه شرکت اپل، سیستم حذف نویز محیطی در ایرپاد پرو به دو میکروفون و الگوریتمی نرم‌افزاری اتکا دارد تا به‌صورت مداوم خود را با گوش هر شخص و وضعیت هدفون وفق دهد با اینکه دارای فناوری حذف سروصدای اطراف هستند. به این ترتیب پس فرد راحت تر می تواند به موسیقی گوش کند یا با تلفن صحبت کند. و همچنین ایرپاد پرو قابلیت دیگری دارد که به شما اجازه می دهد علاوه بر صدای به صدای محیط اطراف هم تسلط داشته باشید. سنسور فشار به کار رفته در بدنه هدفون ایرپاد پرو این امکان را فراهم می سازد. سیستم حذف نویز محیطی به‌صورت مداوم با نرخ ۲۰۰ باربرثانیه می باشد.

 

میزان ماندگاری شارژ باتری 

 ایرپاد پرو با قابلیت حذف نویز محیط به بازار معرفی گردید.

براساس تخمین شرکت اپل، ایرپاد پرو ۵ ساعت زمان پخش موسیقی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد؛ اما فعال بودن سیستم حذف نویز محیطی، این عدد به ۴ ساعت و ۳۰ دقیقه پخش موسیقی و ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه تماس تلفنی با هر بار شارژ، کاهش می‌یابد؛ البته به‌لطف شارژدهی مازاد کیس شارژ بی‌سیم، ایرپاد پرو قابلیت این را دارد که در مجموع  ۲۴ ساعت پخش موسیقی و ۱۸ ساعت مکالمه با شارژدهی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *