اندروید 11

اگر اندروید ۱۱ یک حرف از الفبا بود “R” نامیده می شد و اگر این یک دسر بود مانند کیک مخملی قرمز بود. خوشبختانه گوگل از پس همه این مزخرفات برآمده است و نام “Android 11” روی آن گذاشته است. این سیستم عامل پس از ماه ها و بعد از ارائه نسخه پیش نمایش، ساخت نهایی و پایدار خود را به تازگی منتشر کرده است.

اندروید ۱۱ بر روی گوشی‎های پیکسل قرار می‎گیرد و احتمالاً به زودی برای دستگاه های دیگر نیز عرضه می شود. بنابراین ما سعی کردیم لیست کاملی از ویژگی های جدید و برجسته ها را از نزدیک بررسی کنیم. نکته ای در چرخه زندگی هر سیستم عامل وجود دارد که به روزرسانی های اساسی دیگر ضروری نیست و بهتر است به جای افزودن قطعات جدید، قطعات موجود در دستگاه به راحتی کار کنند و این دقیقاً همان چیزی است که در اندروید ۱۱ به کار می رود.

 

اندروید 11

 

در این بررسی ما در مورد همه تغییرات و ویژگی های جدید معرفی شده توسط اندروید ۱۱ به ویژه در مورد دستگاه های پیکسل بحث خواهیم کرد. در حال حاضر گوشی‎های پیکسل که از پیکسل ۲ به بالا شروع می شوند تنها گوشی هایی هستند که از ساخت پایدار این اندروید استفاده می کنند و این همان چیزی است که ما روی آن تمرکز خواهیم کرد.

 

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

 

منبع : www.gsmarena.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *