دوربین سلفی پاپ آپ جانبی

اختراع ثبت شده شرکت اوپو نشان می دهد گوشی هوشمندی با دوربین پاپ آپ جانبی تولیدکنند و در تلاشند تا در طراحی تمام گوشی های هوشمند تمام صفحه به کار ببرند. ما شاهد شکاف ها ، سوراخ های پانچ ، دوربین های بازشونده و چرخشی بودیم اما ثبت اختراع جدیدی از شرکت Oppo به ما دید تازه دیگری می دهد. تاکنون همه دوربین های پاپ آپ معمولاً در بالای تلفن ها نشسته اند اما اختراع ثبت شده شرکت اوپو که در پایگاه داده CNIPA (اداره ملی مالکیت معنوی چین) یافت می شود ، اولین نگاه ما را به یک دوربین پاپ آپ مجهز به کناره گوشی نشان می دهد. طرح های ثبت اختراع نشان می دهد که ماژول دوربین در سمت راست و داخل بدنه گوشی به کار گرفته شده و در حالت بسته به صورت هم‌سطح با دو لنز دیگر قرار می‌گیرد. قرار گرفته است. طراحی هوشمندانه به دوربین پاپ آپ اجازه می دهد تا در هنگام استفاده از آن ، پشتی نشود. همچنین می توانیم از پشت خانه ها دو دوربین دیگر در زیر مکانیسم پاپ آپ و همچنین فلاش LED مشاهده کنیم ، گرچه این فقط یک تصور است.

 

دوربین سلفی پاپ آپ جانبی

 

به نظر می رسد سمت راست دکمه پاور را در حالی که سمت چپ خانه Rocker های صدا و شکاف سیم قرار دارد جای بدهند. در پایین خانه یک بلندگو ، کانکتور Type-C و یک جک هدفون وجود دارد.

هیچ اطمینانی در مورد اینکه چه زمانی این اختراع ممکن است آن را به یک گوشی واقعی تبدیل کند یا اصلاً قرار است که به یک گوشی واقعی تبدیل شود، وجود ندارد. شرکت ها همه حق ثبت اختراعات خود را به دستگاه های تولیدی تبدیل نمی کنند ، اما دیدن گوشی Oppo برای مکانیسم های مختلف پاپ آپ در رابطه با این اختراع غیرقابل تصور نیست که ما دیر یا زود این مورد را در یک گوشی واقعی بدست آوریم.

 

منبع : https://www.gsmarena.com

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *