دوربین محوشونده

کمپانی OnePlus  رسما از گوشی Concept One خود رونمایی کرد. در اوایل این ماه محصولی با همکاری مک لارن با نام تجاری دوربین محوشونده طراحی شد. نکته اصلی در مورد این مفهوم این است که دوربینی در پشت شیشه نگاهی چشمگیری را بازی می کند.

این سخت افزار به خودی خود شبیه به OnePlus 7T Pro است تا بتواند کلیدها ، دوربینهای پاپ آپ و حتی اسنپ های سلفی پاپ آپ را در اختیار شما قرار دهد. کانسپت یک در چرم رنگی طبیعی دوخته‌شده به رنگ نارنجی با امضای مک لارن ساخته شده است.

 

 

ویژگی برجسته مفهومی ، دوربینی است که لنزهای آن در پشت شیشه الکتروکرومیک ناپدید می شود و از آنها برای کنترل میزان نور رسیده به اجزای دوربین استفاده می‌کنند. می شود. این به لطف لیوان الکتروشیمیایی است که هنگام اعمال جریان می تواند مات شود کنترل میزان نور رسیده به اجزای دوربین استفاده می‌کنند(این شیشه با استفاده از جریان الکتریکی پدیدار (هنگام استفاده از اپ دوربین) و به محض خارج شدن از اپ دوربین ناپدید می‌شود.). این الهام گرفته از استفاده فعلی مک لارن در برخی از سانروف اتومبیل های اسپرت آن است مانع ورود نور خورشید به داخل ماشین شود.

سنسورهای دوربین در پشت پنهان هستند تا زمانی که دوربین فعال شود جابجایی بین حالت های مات و شفاف فقط 0.7 ثانیه طول می کشد. شیشه الکتروکرومی به عنوان یک فیلتر ND برای دوربین ها برای نوردهی بهتر عکس‌ها در شرایط بسیار روشن می باشد، بنابراین سایه ها و برجستگی ها را برای گرفتن جزئیات بیشتر مسطح می کند.
ما فکر نمی کنیم که OnePlus به زودی معرفی “دوربین محوشونده” در پرچمداران را آغاز کند. این شرکت در گذشته شناخته شده بود تا ویژگی های گوشی های خود را که هزینه آن از مزایای آن بیشتر است ، حذف کند. در هر صورت ، ما فکر می کنیم جنبه عکاسی از دوربین محو شونده حتی اگر فقط برای نکات برجسته در فیلتر باشد ، از پتانسیل بالایی برخوردار است.

 

منبع : https://www.gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *