رویه‌های بازگرداندن کالا

رویه‌های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت‌مندی مشتریان همواره از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی شهرجانبی بوده و فروشگاه اینترنتی شهرجانبی در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. برای بسیاری از محصولات، فروشگاه اینترنتی شهرجانبی ۷ روز فرصت برای بازگشت درنظر گرفته است.

رویه‌های بازگرداندن کالا:

در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

تیم ما تمام تلاش خود را می کند تا قبل از ارسال کالای معیوب از سیستم ارسال خارج شود ،اما در صورتی که کالای ارسال شده از طرف فروشگاه اینترنتی شهرجانبی زمانی که تحویل مشتری عزیز گردید دچار نقص فنی و یا ایراد ظاهری بود ،شما می توانید تا هفت روز بعد از ارسال با پشتیبانی تماس گرفته و با هماهنگی تیم پشتیبانی نسبت به مرجوع کردن کالای معیوب اقدام نمائید در صورت عدم هماهنگی با تیم پشتبانی برای مرجوع کردن کالای معیوب تیم شهرجانبی هیچ گونه مسئولیت نسبت به آن ندارد.

توجه:محصولاتی که به صورت مستقل دارای گارانتی بلند مدت هستند،در صورت بروز هر گونه اشکال باید به شرکت گارانتی کننده ارسال شوند. فروشگاه اینترنتی شهرجانبی در قبال گارانتی محصولات هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت اما با هماهنگی های قبلی پذیرای برخی از محصولات باگارانتی در دوره بعد از ۷ روز خواهد بود.

هزینه های ارسال چگونه محاسبه خواهد شد؟

اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، مورد تایید کارشناسان خدمات پس از فروش فروشگاه اینترنتی شهرجانبی باشد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشگاه اینترنتی شهرجانبی می باشد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه کالا برای فروشگاه اینترنتی شهرجانبی ارسال گردد.

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان جانبی، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری:

مشتری میبایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل میباشد را در حساب کاربری فروشگاه اینترنتی شهرجانبی خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از فروشگاه اینترنتی شهرجانبی، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، فروشگاه اینترنتی شهرجانبی مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.

شما همواره میتوانید با شماره گیری شماره تماس های زیر در ساعات اداری با واحد پشتیبانی بابت ارجاع کالا و یا موارد دیگر مشورت نمایید:

۰۲۱۶۶۷۶۵۸۱۲

۰ ۲۱ ۲۱ ۲۱ ۰۹۳۵

آدرس فروشگاه اینترنتی شهرجانبی: تهران، خیابان جمهوری، پلاک ۷ ،واحد ۱۹