رویه ارســـال سفــــارش

رویه ارسال سفارش
 ارسال سفارش:

زمانی که شما مشتری عزیز اقدام به ثبت سفارش خود در سایت فروشگاه اینترنتی شهرجانبی می نمائید در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت 9 صبح ثبت شود ،همان روز برای همکاران ما درقسمت پردازش واحد انبار ارسال می گردد و در صورت موجود بودن محصول مورد برای تایید با شما تماس گرفته شده و در صورت موافقت شما،مرسوله تحویل اداره پست میگردد.

و اما برای مشتریان تهرانی عزیز سفارش هایی که تا ساعت 16 در سایت فروشگاه اینترنتی شهرجانبی ثبت سفارش شوند بعد از هماهنگی لازم با شما در لیست سفارش روز بعد قرار خواهند گرفت.

توجه:با توجه به ارسال سفارشات شهرستانها از طریق سرویس پست، امکان تاخیرات جزئی ناشی از تاخیر در عملکرد شرکت پست وجود دارد.

تحویل اکسپرس:

مشتریان ساکن تهران می توانند پس از انتخاب محصول و پردازش آن ،با هماهنگی با واحد پشتیبانی درخواست ارسال اکسپرس نمایند تا فروشگاه محصول مورد نظر را از طریق پیک برای شما ارسال نماید.

نحوه پیگیری سفارشات:

برای پیگیری محصولات سفارشی خود، فروشگاه اینترنتی شهرجانبی 2 روش زیر را در نظر گرفته است:

1-شما می توانید از طریق منو فروشگاه وارد قسمت پیگیری سفارشات خود شده و با استفاده از کد سفارش(در زمان ثبت سفارش و خرید برای ایمیل شما ارسال می گردد) و آدرس ایمیل خود از آخرین وضعیت سفارش خود مطلع شوید.

2-فروشگاه اینترنتی شهرجانبی از طریق پنل بشماره 50002030006378 پیامکی مبنا بر کدرهگیری پستی برای شما ارسال می کند تا با آن از مراحل رسیدن کالا به دست خود مطلع گردید.