رویه ارســـال سفــــارش

رویه ارسال سفارش
 ارسال سفارش:

زمانی که شما مشتریان عزیز اقدام به ثبت سفارش بروی وبسایت فروشگاه اینترنتی شهرجانبی می نمائید کلیه سفارشاتی که قبل از ساعت ۱۳ ثبت سفارش شده باشند ، همان روز برای پردازش به واحد انبار ارسال می شوند و در صورت موجود بودن بسته بندی شده و فردای آن روز تحویل اداره پست می شوند که زمان رسیدن مرسوله به مقصد برای عزیزان ساکن در تهران و کرج همان روز و یا نهایتا ظرف مدت ۲۴ ساعت تحویل خواهد شد که این زمان برای مشتریان عزیزی که ساکن شهرستان می باشند بین ۳ تا ۵ روز کاری خواهد بود.

هزینه ارسال برای کلیه سفارشات در هر نقطه از کشور عزیزمان مبلغ ثابت ۵۰۰۰ هزار تومان می باشد.


توجه:

در مواردی خاص ممکن است بعلت وجود اختلالات در سیستم پستی که خارج از دسترس فروشگاه اینترنتی شهرجانبی می باشد مرسوله کمی با تاخیر خدمت شما عزیزان برسد.


تحویل اکسپرس:

همانطور که در بالا ذکر شد کلیه سفارسات از طریق سیستم پستی ارسال می شوند در صورت تمایل مشتریان عزیز تهرانی می توانند برای ارسال مرسوله خود از طریق پیک با پشتیبانی فروشگاه تماس حاصل فرمایند.


نحوه پیگیری سفارشات:

شما عزیزان برای رهگیری سفارشات خود می توانید با استفاده از کد سفارش (پس از ثبت سفارش و نیز از طریق ایمیل و اس ام اس ارسال می گردد) و آدرس ایمیلی که در زمان ثبت سفارش وارد نموده اید با مراجه به لینک پیگیری سفارشات

  1. مراجعه به منو پیگیری سفارشات از طریق منو اصلی سایت
  2. کلیک بروی لینک پیگیری سفارشات بعد از دریافت پیامک تکمیل سفارش

کد رهگیری مرسوله خود را دریافت نمایید و با وارد کردن آن در سیستم رهگیری پست جمهوری اسلامی از وضیعت مرسوله خود مطلع شوید.

*فروشگاه اینترنتی شهرجانبی از طریق شماره پیامکی ۳۰۰۰۵۳۶۷ اطلاع رسانی می نماید.