شرایــط و قوانیـــن شهرجانبی

شرایط و قوانین

ثبت و ارسال سفارش:

زمانی که شما مشتری عزیز اقدام به ثبت سفارش خود در سایت فروشگاه اینترنتی شهرجانبی می نمائید در صورتی که سفارش شما قبل از ساعت ۹ صبح ثبت شود همان روز برای همکاران ما درقسمت پردازش ارسال می گردد و بعد از اینکه برای تایید با شما تماس گرفتیم در صورت موافقت شما به واحد انبار ارسال می گردد و در صورت موجود بودن محصول مورد نظر مرسوله تحویل اداره پست می گردد.

و اما برای مشتریان تهرانی عزیز سفارش هایی که تا ساعت ۱۶ در سایت فروشگاه اینترنتی شهرجانبی ثبت سفارش شوند بعد از هماهنگی لازم با شما در لیست سفارش روز بعد قرار خواهند گرفت.

تیم ما تمام تلاش خود را می کند تا قبل از ارسال کالای معیوب از سیستم ارسال خارج شود در صورتی که کالای ارسال شده از طرف فروشگاه اینترنتی شهرجانبی زمانی که تحویل مشتری عزیز شد دچار نقص فنی و یا ایراد ظاهری بود شما می توانید تا هفت روز بعد از ارسال با پشتیبانی تماس گرفته و با هماهنگی تیم پشتیبانی نسبت به مرجوع کردن کالای معیوب اقدام نمائید در صورت عدم هماهنگی با تیم پشتبانی برای مرجوع کردن کالای معیوب تیم شهرجانبی هیچ گونه مسئولیت نسبت به آن ندارد.

مشتریان گرامی باید توجه داشته باشند حین ثبت سفارش برای کالا های به ارزش بالاتر از ۱۰ میلیون ریال (۱ میلیون تومان) باید نحوه پرداخت را به صورت آنلاین و یا کارت به کارت انتخاب نمایند.


گارانتی:

لطفا قبل از خرید کالا به نوع گارانتی ذکر شده در محصول توجه نمائید و کلیه شرایط شرکت گارانتی کننده را به دقت مطالعه نمائید. توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی شهرجانبی فقط فروشنده و عرضه کننده کالا میباشد و تمامی مسئولیت های گارانتی و خدمات پس از فروش بر عهده شرکت گارانتی کننده میباشد. جهت اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت گارانتی کننده مراجعه نمائید.


موجودی انبار و استعلام قیمت:

با توجه به آنکه موجودی کالاهای فروشگاه و قیمتها در طول زمان در حال تغییر می باشند، لذا برای انجام خرید ابتدا لازمست مشتریان استعلام قیمت و موجودی بررسی نمایند.


تحویل کالا:

در زمان ارسال کالا توسط شرکت پست و یا باربری، مشتریان محترم موظف هستند در حضور مامور پستی و قبل از امضاء رسید تحویل کالا، از سلامت بسته بندی و سلامت ظاهری کالا مطمئن گردند و در صورتیکه کالا از نظر بسته بندی و یا سلامت ظاهری دارای ایراد باشد، ضمن تحویل نگرفتن آن، بلافاصله موضوع را به فروشگاه اطلاع دهد. در این موارد چنانچه مشتری بدون بررسی سلامت ظاهری، رسید پستی یا باربری (بمنزله دریافت کالا بصورت صحیح و سالم) را امضاء نماید، دیگر حق اعتراضی در مورد سلامت ظاهری کالا نخواهد داشت، زیرا علیرغم اینکه کالا تا سقف ممکن بیمه گردیده، به دلیل آنکه مشتری شخصاً تایید نموده است که کالا را صحیح و سالم دریافت نموده است، دیگر امکان هیچگونه پیگیری برای دریافت خسارت توسط مشتری وجود ندارد.

طبق دستورالعمل پلیس فتا در هنگام تحویل سفارشاتی که پرداخت آنها آنلاین بوده است، ارائه کارت ملی مطابق با نام فرد سفارش دهنده، اجباری است. چنانچه فردی که کالا را سفارش داده و پرداخت آن را بصورت آنلاین انجام داده، تمایل داشته باشد کالا تحویل فرد دیگری گردد، باید از طریق پنل، ایمیل یا پیامک، نام فرد تحویل گیرنده را به فروشگاه اعلام نماید، در غیر اینصورت فروشگاه کالا را تحویل نداده و در این موارد هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.


پنل ارتباطی:

توجه داشته باشید که ۵۰۰۰۲۰۳۰۰۰۶۳۷۸ تنها شماره‌ای است که فروشگاه اینترنتی شهرجانبی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام شهرجانبی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@shahrjanebi.com اطلاع دهید.


در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت شهرجانبی، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای شهرجانبی محفوظ است.فروشگاه اینترنتی شهرجانبی در اسرع وقت وجوه دریافتی را به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت شهرجانبی می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.


در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.


چنانچه سفارش در ساعات غیرکاری و در روزهای تعطیل باشد، مراحل ارسال سفارش از اولین ساعت اداری روز بعد آغاز می شود.


مشتریان موظف هستند که در هنگام ثبت سفارش با دقت به مدل انتخابی کالا و رنگ و اندازه ی آن دقت نمایند و چک لیست پیش از پرداخت را کاملاً بررسی کنند. در صورت اشتباه خریداران، فروشگاه مسئولیتی در این مورد بر عهده ندارد.