شیائومی Mi 11 با استقبالی گرم رو به رو شد ، اما همه منتظر نسخه Pro هستند!

تقریباً نیمی از رای دهندگان در نظرسنجی هفته گذشته از گوشی شیائومی Mi 11 استقبال گرمی کردند و رضایت کامل داشتند. اما به دلیل اینکه شما فقط می توانید از ۱ گوشی به عنوان گوشی اصلی اسفاده کنید بسیاری منتظر نسخه پیشفته تر یعنی شیائومی Mi 11Pro هستند.

کسانی که منتظر بررسی ها هستند و در مورد چیپست کنجکاو هستند – Snapdragon 888 ممکن است اولین تراشه با هسته قدرت ARM ، Cortex-X1 باشد ، اما برخی نگران عملکرد آن هستند. این تلفن یکی از دلایل محبوبیت خود را باید Snapdragon 888 بداند.

 

شیائومی Mi 11 با استقبالی گرم رو به رو شد ، اما همه منتظر نسخه  Pro هستند!

 

شکایت بسیاری این است که Mi 11  بیش از اندازه بزرگ است که شیائومی اندازه صفحه را به ۶.۸۱ اینچ (از ۶.۶۷ “در Mi 10) افزایش داد. نسخه ای با صفحه تخت کوچکتر مورد نیاز و توجه بسیاری از افراد بود. این هفته درباره Mi 11 Lite که دارای صفحه تخت است ، چیزی شنیدیم ، اما نمی دانیم اندازه آن کوچک یا بزرگ تر خواهد بود.

محبوب ترین گزینه در این نظرسنجی نشستن و انتظار برای Mi 11 Pro است آن هم به یک دلیل – بزرگنمایی دوربین بود. یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسلی می تواند با بزرگنمایی دیجیتال شما را بسیار حیرت زده کند ، انتظار می رود Pro ماه آینده وارد بازار شود.

شهر جانبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *