ایرپاور

در ابتدا در سال ۲۰۱۷ پد شارژ ایرپاور اپل وعده داده شده و در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه گردید. اپل تا سال ۲۰۱۹ ساکت ماند و اعلام کرد که این پروژه با شکست مواجه است، با اشاره به اینکه به مشکلات فنی رسیده است که باعث شده بیش از اندازه سیم پیچ های آن هنگام شارژ اپل واچ گرم شوند. .

به دنبال لغو رسمی شارژر ایرپاور توسط اپل ، در ماه مارس گزارش هایی منتشر شد مبنی بر اینکه اپل مخفیانه پروژه توسعه ایرپاور را مجدداً ادامه داده است. اکنون توئیت جدیدی از جان Jon Prosser فاش می کند که اپل واقعاً در تلاش برای تکرار ساخت شارژر ایرپاور بوده است و تصویری از جدیدترین نمونه اولیه این محصول در حال شارژ موفقیت‌آمیز اپل واچ نشان داده شده است.

 

ایرپاور

 

همچنین توییتی از تاریخ ۱۰ آوریل از Prosser گزارش داده شد که اپل با استفاده از یک چیپست A11 ، همان نمونه موجود در آیفون ۸ ، آیفون ۸ پلاس و آیفون X توانست به مدیریت پویای حرارتی دست یابد. اپل از زمان لغو توسعه آن از هرگونه اظهارنظر رسمی در خصوص این شارژر امتناع نموده است. ، بنابراین ما نمی دانیم که آیا اپل قصد دارد پد شارژ را روانه بازار کند یا اینکه آیا در رویداد بعدی آیفون خود ، آن را به عنوان یک “ابزارجانبی” عرضه کند.

اپل به موفقیت چشمگیری در متقاعد کردن کاربران خود رسیده است که سه محصول پرفروش آن یعنی آیفون ، اپل واچ و ایرپاد باشد. اگر اپل بتواند این سه محصول را با هم بفروشد، می تواند کاربران خود را متقاعد کند که برای به روزرسانی دستگاههای اپل خود به این پد شارژر نیاز دارند.

 

منبع : www.gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *