ایرپاور

اپل اولین بار پد شارژر بی سیم (AirPower) خود را در سال 2017 در جریان کنفرانس معرفی آیفون X  رونمایی کرد که می توانید همزمان آیفون ، ایرپاد و اپل واچ (ساعت هوشمند)  شما را شارژ کند. اپل نسبت به این محصول بسیار مورد اهانت قرار گرفت ، به حدی که موانعی را که در نهایت در تلاش برای توسعه پد شارژ با آن روبرو بود ، متوجه نشد. کوپرتینویی‌ها ادعا می‌کردند که ایرپاور را یک سال پس از آیفون X یعنی در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه خواهند کرد که با تاخیرهای متعدد روبرو شد و در نهایت عرضه ی نهایی این محصول کاملا لغو گردید که یکی از دلایل لغو تولید این محصول گرمای بیش‌ازحد و تداخل عملکرد در حین شارژ بود.

ایرپاور به کویل های زیادی احتیاج دارد که در این پد شارژر قرار گیرند تا کاربران بتوانند محصولات اپل شارژر بی سیم خود را تقریباً در هر کجای سطح آن قرار دهند. همانگونه که قبلاً گزارش شده بود ، اپل سرانجام با این چالش روبرو خواهد شد که طراحی همپوشانی کویل های شارژ بیش از حد گرم می شود همانطور که در آزمایش نمونه های اولیه مشاهده می شود. بنابراین ، 18 ماه پس از اعلام آن ، اپل رسما اعلام کرد که این پروژه را فسخ می کند.

 

ایرپاور

 

تقریباً یک سال بعد از شایعات پیرامون کنسول شارژر ایرپاور فسخ شده ، بار دیگر کمپانی اپل شروع به راه اندازی دوباره کرده است. بنیانگذار Front Page Tech ، جان پروسر ، گزارش می دهد که پروژه ایرپاور احیا شده است ، هرچند طبق توییت وی ، هیچکدام از نمونه های اولیه اپل با اپل واچ کار نمی کنند و این بزرگترین چالش این شرکت است. با این حال ، اپل معتقد است که می تواند چالش اضافه کردن پشتیبانی از اپل واچ به نمونه اولیه خود را برطرف کند ، بدون اینکه کویل ها بیش از حد گرم شوند.

 

 

منبع : www.gsmarena.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *