ویژه سفیران الوپیک

سفیران محترم با وارد کردن کد تخفیف خود می‌توانید از %13 تخفیف در زمینه خرید لوازم جانبی همچون پاوربانک ، هولدر ،هندزفری و... از ما بهره‌مند شوید.

نحوه خرید از شهرجانبی

سفیران محترم در این فیلم آموزشی تمام مراحل خرید از قبیل انتخاب کالا،نحوه ثبت سفارش، اعمال کد تخفیف و چگونگی ثبت نام در فروشگاه شهرجانبی به طور کامل توضیح داده شده است.

Image

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 18 پنجشنبه ها از ساعت 9 تا 14

هولدر و نگهدارنده


هولدر یا نگهدارنده وسیله ای کاربردی برای نگهداری گوشی داخل ماشین، روی میز یا روی دوچرخه است. این پایه‌ های نگهدارنده‌ی گوشی،کار با گوشی را برای رانندگان آسان کرده است و با استفاده از این وسیله، همه افراد می توانند بدون اینکه مشکلی در هنگام رانندگی اتفاق بیفتد، از گوشی خود بصورت کاملاً ایمن استفاده کنند.

پاور بانک (شارژر همراه)


پاور بانک یا شارژر همراه یکی از نیازمندی های روزانه همه کسانی است که گوشی همراه یا تبلت دارند. شارژ گوشی ها با توجه به میزان استفاده شان، کمتر پیش می آید که تمام روز را پشتیبانی می کنند و نیاز به شارژ شدن دوباره دارند. داشتن یک شارژر همراه، زحمت پیدا کردن یک پریز برق خالی را کم می کند. این پاور بانک سبک و قابل حمل، همراه خوبی است تا بتوانید دو گوشی را به طور همزمان و در طول روز شارژ کنید.

هندزفری با سیم


‌هندزفری سیمی (handsfree) وسیله‌ای است که امروزه جزء لوازم جانبی همه تلفن‌های همراه است این وسیله برخلاف هدست و هدفون های دیگر از بخشی که روی سر قرار بگیرد تشکیل نشده و گوشی‌های آن به اندازه‌ای کوچک هستند که کاملاً داخل گوش قرار می‌گیرند و هردو از طریق سیم با وسایل دیگر مرتبط می‌شوند که به دلیل سادگی حمل و کوچک بودن برای استفاده روزانه همه‌ی افراد مناسب می‌باشد و برای استفاده‌ی روزانه ی همه‌ی افراد مناسب می‌باشد.

هندزفری بلوتوثی


هندزفری بلوتوثی در حقیقت نوعی هدست است که برای استفاده همراه گوشی‌ها و پخش‌کننده‌های صدا مناسب است.شما با کمک هندزفری بلوتوثی در هنگام مکالمه با تلفن همراه از شر سیم یا دیگر وسایل مزاحم راحت باشیدهمچنین به کمک این وسیله دیگر نیازی به در دست گرفتن گوشی در هنگام رانندگی یا ورزش نمیباشد و در ضمن این وسیله باعث گردیده تا افراد از امواج مضر گوشی مصون خواهند بمانند.

سفیران محترم لطفا برای دریافت محصول خود بصورت حضوری با همکاران ما در بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
(پشتیبانی 24 ساعته)09303187889 :تلفن پشتیبانی